NOVINKY

Hany Fialové

Nová píseň Edith Piaf

Premiéra 1.5.2021, YouTube

Malý dárek v podobě autorské písničky s názvem Edith Piaf

Aktualizováno: 1.5.2021

DĚJ SE CO DĚJ (Anything Goes)

Premiéra 4.4.2019, 18:30 - Divadlo Jiřího Myrona

Hudební komedie Děj se co děj se odehrává na luxusní zámořské lodi při její plavbě z Ameriky do Anglie. Na palubě se vedle vdavekchtivých žen a zamilovaných párů objevují i sňatkoví podvodníci a hochštapleři všeho druhu, včetně falešného faráře, a pochopitelně nechybí ani černý pasažér a agent FBI. Na parníku se tedy pohybuje a setkává celá paleta typů a postav, které chtějí dosáhnout svého děj se co děj.

Aktualizováno: 1.4.2019

EDITH A MARLENE - 100 repríza

100 repríza - 24.4.2019, 18:30 - DJM

Strhující hudební drama o životech dvou velkých osobností 20. století. Drobná Edith Piaf si podmanila Paříž, božské Marlene Dietrich se klaněl Hollywood. Obě si získaly celý svět. Ve skutečnosti se tyto dvě ženy potkaly jen na pár chvil. Jedna dokázala svět uhranout svým herectvím, druhá dojmout nádherným zpěvem. Z jejich setkání i životních osudů vznikl příběh plný kontrastů, ženských emocí a nádherné hudby.

Aktualizováno: 24.3.2019

CENY JANTAR 2019

V ostravském Gongu byly v neděli 3. března rozdány kulturní Ceny Jantar.

Během galavečera vystoupili Tomáš Klus s orchestrem, ostravské kapely Nedivoč a February, pianisté Tomáš Kačo a Boris Urbánek, cimbalista Jan Rokyta & Ensemble FLAIR, muzikálové hvězdy Hana Fialová a Juraj Čiernik a také Lotz Trio a klarinetista Igor Františák. Nechyběl ani karvinský Permoník nebo balet NDM v Ostravě.

Aktualizováno: 4.3.2019

KOČKY

Světový muzikálový hit poprvé v Ostravě!

V historii muzikálového divadla neexistuje titul, který by provázelo tolik superlativů! Jedná se o jeden z nejdéle uváděných muzikálů v historii londýnského West Endu i newyorské Broadwaye, který ve světě vidělo přes 67 milionů diváků! Lloyd Webber rád vzpomíná, jak mu v dětství jeho matka Jean často předčítala veršované pohádky o kočkách od Thomase Stearnse Eliota.

Aktualizováno: 28.2.2019